Quad.ua
Школа фигурного катания на роликах - квадах

QUAD.ua

Школа

фігурного катання

на роликах - квадах

Оренда квадів

Оренда квадів

У нас Ви можете орендувати пару роликів для зайняття, фотосесії або ж для самостійного катання. Заздалегідь треба погоджувати наявність бажаного розміру і вибрати день, в який збираєтеся орендувати. Для цього, будь ласка, залиште заявку у нас на сайті і ми зв’яжемося з Вами в кротчайший термін. За кожною парою роликів дбайливо доглядаємо, як за своїми власними. Тому наші квады чекають вас в найкращій кондиції.

Умови оренди квадів

Аренда на зайнятті з тренером

На індивідуальне зайняття вартість складає 200грн.

На групове зайняття вартість складає 150грн.

Аренда квадів без тренера

Такий варіант оренди можливий тільки у присутності тренера на території роллердрома, де Ви плануєте займатися. Це означає. що якщо ви хочете покататися на квадах самі без допомоги тренера. те Ви погоджуєте заздалегідь день і час, коли тренер проводитиме зайняття в ТЦ <<Променаду>> або в ТЦ <<Автмосфера>>, зустрічаєтеся, берете квады на прокат, катаєтеся і після здаєте назад тренерові.

Вартість оренди без тренера 250 грн.

В заставу залишаються документи.

Аренда квадів для фотосесії

Треба погоджувати заздалегідь дату і час, на який Вам потрібні будуть квады. Також уточнити місце, де планується проведення фотосесії і тривалість зйомки. (Виключені варіанти катання по брудних, кривих поверхнях в уникнення ушкодження роликів.)

Вартість оренди для фотосесії 300 грн.

В заставу залишаються документи.

Примітка

Ми стежимо за станом квадів, стежимо за їх технічним і зовнішнім видом, по цьому до Вас в руки вони потрапляють в належному виді. Також просимо взаємного, дбайливого відношення до роликів і з Вашого боку, що б вони могли прослужити ще довго і порадувати інших людей, що уперше стали на дворядні ролики.

У разі ушкодження квадві, орендодавець залишає за собою право оцінити вартість збитку і запросити суму компенсації для заміни деталей або ремонту.

Quad.UA - перша в Україні школа фігурного катання на дворядних роликах 2021©