Quad.ua
Школа фигурного катания на роликах - квадах

QUAD.ua

Школа

фігурного катання

на роликах - квадах

Квади — це дворядні ролики, які були винайдені у Бельгії Джозефом Мерлином. Концепція і культура Квадов широко поширена на заході, в Європі і нарешті, прийшла до нас! Квады — це ціла культура, яка включає не лише спортивні напрями, а і певний настрій, ретро стилістику, катання по вулицях з друзями, дискотеки на роликах, різні виступи, знайомства з однодумцями.

Зайняття в групі проводимо по вихідних в залі з дзеркалами за адресою: просп. Академіка Глушкова, 1 (вднх), павільйон 20.
Також групове зайняття збираємо по буднях в Тц Променаду (Овруцька 18, ст. м. Лук’янівська).
Індивідуальне зайняття і міні-групи проводимо на роллердроме в ТЦ «Променаду» по буднях.

Зайняття розпочинається з розминки без роликів. Розігріваємо суглоби, робимо базову гімнастику для тіла, щоб уникнути травм безпосередньо в процесі катання. І тільки тоді ми приступаємо до розігрівання на роликах. Розкочуємося і робимо все поступово, детально опрацьовуючи елементи, роблячи їх безпечними для кожного.

Ми любимо стирати будь-які межі. І вікові і межі «непідвладних» навичок. Переконані, що навчитися можна всьому, якщо є бажання і хороший наставник.

Ідеальним варіантом звичайно ж матиме свою пару роликів, але якщо ви хочете спершу спробувати, що таке катання на квадах, то ми пропонуємо ролики-квады в оренду. Завдяки чому зможете зрозуміти для себе, Ваше це або ні. І якщо після зайняття ви виявили себе в екстазі від задоволення (вірогідність чого украй висока), то зможете наглянути для себе свою персональну пару квадов в нашому магазині.

Відмінності в катанні на дворядних роликів і на инлайнах безумовно є. Відрізняється положення стопи, упори усередині черевика (на передні і задні колеса). Також відрізняються способи гальмування і виконання різних елементів. Але базисно положення тіла залишається схожим. Тобто якщо у вас є досвід катання на инлайнах або ж льодових ковзанах, то «зрозуміти» квады буде легший.

Quad.UA - перша в Україні школа фігурного катання на дворядних роликах 2021©